CLOSE

مقایسه رشته های ورزشی

x رشته های ورزشی مدت زمان ورزش کالری مصرفی شدت ورزش نوع ورزش گروه سنی مکان برکزاری کلاس ها
اگر دوروبری‌هایتان همیشه حال خوبی در کنار شما دارند و با اشتیاق از مصاحبت با شما لذت می‌برند، به این معنی است که شما بلدید چگونه حال آن‌ها را خوب کنید. مطمئناً همه‌ی آدم‌ها با این توانایی ذاتی به دنیا نیامده‌اند؛ این‌که چطور به آدم‌ها احساس خوب بدهیم ترفندهایی دارد که در ادامه به چندتایی از آن‌ها اشاره می‌کنیم

هدیه بدهید : هر انسانی دوست دارد احساس مهم و موردتوجه بودن کند. هدیه دادن یک پیام قدیمی مستقیم است برای اینکه به کسی بگویید دوستش دارد. یک هدیه‌ی هرچند کوچک به‌راحتی می‌تواند روز یک نفر را بسازد.

افراد را با اسم کوچک خطاب کنید : اغلب مردم وقتی اسمشان را می‌شوند احساس خوبی پیدا می‌کنند. همچنین می‌توانید اسم آن‌ها را با مهم‌ترین ویژگی و علاقه‌ی آن‌ها خطاب کنید. مثلاً: سارای نازنین! اگرچه این مورد بین اشخاص فرق می‌کند اما اگر از قبل می‌دانید که مخاطب شما از صدا کردنش با اسم کوچک ناراحت نمی‌شود حتماً این کار را انجام دهید.

از آن‌ها بخواهید چیزی به شما آموزش دهند: وقتی مردم متوجه می‌شوند که شما برای یادگرفتن چیزی که بلد هستند به آن‌ها مراجعه کرده‌اید خوشحال می‌شوند و احساس مفید بودن می‌کنند.

تعریف و تمجیدشان کنید : اگر از فردی خوشتان نمی‌آید، این اشتباه شماست. همیشه در هر فردی می‌توان چیزی پیدا کرد که مورد رضایتتان باشد، مثل زیبایی لبخندش، عطر خوشش و یا ساعتی که در دست دارد.

لطیفه بگویید : سعی کنید بر لب دیگران لبخند بنشانید تا هرگز شما را از یاد نبرند. خیلی از افراد فقط به خواندن اس‌ام‌اس‌ها بسنده می‌کنند و به‌سرعت هم آن‌ها را فراموش می‌کنند. بد نیست تعدادی از آن‌ها را در ذهنتان بسپارید. هرچند اگر بی‌مزه هم باشد چنانچه خوب تعریفش کنید برای چند لحظه لبخندی بر لبان اطرافیانتان می‌آفریند.

با دقت به حرف‌هایشان گوش دهید : وقتی حرف‌های مخاطبتان را با دقت گوش می‌دهید بدین معناست که شما تمام تمرکزتان به آن شخص است و برای ادامه آن پاسخی در سر دارید. اگر این‌گونه باشید مطمئناً باعث خوشحالی فرد مقابل خواهید شد.

کمک کنید : به اندازه توان خود مؤثر و مفید باشید. گوشه‌ای از کار و سختی‌ها را هرچند که کوچک باشد به عهده بگیرید. یاری‌رساندن به افراد زمانی که به آن نیاز دارند موجب خوشحالی آن‌ها می‌شود و هیچ‌چیز به‌انداز‌ی کمک از طرف یک دوست خوشایند نیست.