CLOSE

مقایسه رشته های ورزشی

x رشته های ورزشی مدت زمان ورزش کالری مصرفی شدت ورزش نوع ورزش گروه سنی مکان برکزاری کلاس ها

مجموعه سلامتی بانوان ویوا

شهرک غرب
ایران زمین ، فاز 1،نبش کوچه گلستان جنوبی، پلاک 2
تلفن : 88082255- 88090557 - 88076056


ساعات کار
مجموعه : شنبه تا چهارشنبه 8 صبح لغایت 9 شب
روزهای پنج شنبه 8 صبح لغایت 6 عصر

توی تهران باشگاه بدنسازی خوب کم نداریم، هر محله برای خودش چندین و چند باشگاه دارد که بیشترشان صبح‌ها را به استفاده‌ی خانم‌ها اختصاص می‌دهند و بعدازظهر و شب‌ها را در اختیار آقایان می‌گذارند. همین می‌شود که معمولا بانوان کارمند و گرفتارتر جامعه از قافله‌ی خدمت به جسم و روح عقب می‌مانند و هیچ چیز هم کمکشان نمی‌کند که این عقب ماندن را جبران کنند، به جز باشگاهی که کوچک‌ترین مزیتش این است که شما با خیال راحت می‌توانید در هر ساعت از روز که می‌خواهید از امکانات کم‌نظیر و فضای دلچسب و زنانه‌اش استفاده کنید .

ویوا یک باشگاه ورزشی معمولی نیست. یک کلوب سلامتی ویژه‌ی بانوان است که شش سالی است در تهران مشغول به کار است. این کلوب خاص و منحصربه‌فرد با آن امکانات جذابش جان می‌دهد برای کسانی که نه تنها سلامتشان برایشان مهم است، بلکه دوست دارند از همه‌چیز بهترینش را داشته باشند .

از در که وارد می‌شوید، نظم و ترتیب و توجه به جزئیاتی که در همه‌چیز به دقت رعایت شده، به همراه تم قرمز رنگی که رنگ شاخص ویواست، اولین چیزی است که به چشمتان می‌آید. باشگاه از تمیزی برق می‌زند و همه ی چیز ها بطور دقیق و با وسواس خاصی چیده شده اند .